مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به عنوان بازوی موثر وزارت راه و شهرسازی در راستای انجام وظایف خود، گسترش فناوری‌های نوین در صنعت ساختمان و کیفی‌سازی این صنعت بزرگ را در دستور کار خود قرار داده است.

https://www.blogfa.com/Desktop/Default.aspx?r=1177730در این رابطه مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به شرکت‌های تولید کننده یا وارد کننده معتبر انواع مصالح ساختمانی، گواهی‌نامه فنی اعطا می‌نماید. گواهی‌نامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برای آن دسته از مواد، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی صادر می‌شود که علاوه بر رعایت استانداردهای معتبر ملی و یا بین‌المللی و همچنین ضوابط مقررات ملی ساختمان، دارای شاخص‌های بالای کیفیت و مشخصات فنی باشند. گواهینامه فنی مرکز به عنوان سند پشتیبان مقررات ملی ساختمان محسوب می‌شود که منحصرا از سوی این مرکز صادر شده و نشان دهنده تطابق کامل عملکرد و کیفیت مواد، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی با کلیه معیارهای تعریف شده در مباحث مختلف مقررات ملی ساختمان است.

در این میان برخی از محصولات ساختمانی مانند بلوک‌ها و پانل‌های سبک نقش تعیین کننده‌ای در مباحث مرتبط با ایمنی، بهره‌دهی مناسب، آسایش و صرفه‌جویی انرژی در ساختمان دارند.

در این خصوص بدین‌وسیله توصیه مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی جهت مصرف این قبیل محصولات ساختمانی که دارای گواهی‌نامه فنی می‌باشند، به اطلاع مهندسین محترم عضو سازمان می‌رسد.

 

با ما در تماس باشید

  • آدرس:شمال به جنوب اتوبان شهید باقری ، نبش 210 غربی (بابامحمدی) ،پلاک 186 ، واحد1
  • ایمیل: peyabkav97@gmail.com
  • تلفن: 77381217-77067550-77080511

آخرین اخبار

درباره ما

بازوي مشاوره جهت كارفرمايان و مديران ارشد جامعه مهندسي ايران