هر روز اخبار تازه ای در مورد طرح های نوین برای استفاده از انرژی های نو در سطح دنیا منتشر می شود که نشان دهنده میزان اهمیت دادن کشورهای دنیا به انرژی های نو است.

در بسیاری از کشورهای پیشرفته ی دنیا، استفاده از انرژی های نو همانند انرژی خورشیدی بسیار رایج و همگانی شده است و این استفاده با توجه به هزینه های بالای انرژی های دیگر و افزایش آگاهی عمومی، رو به افزایش است.

در کشور ایران نیز استفاده از انرژی خورشیدی در حال افزایش است که این استفاده را می توان در چراغ های خورشیدی استفاده شده در برخی از پارک ها و خیابان ها ملاحظه کرد. حذف یارانه ها و افزایش هزینه های برق و گاز و …. نیاز به یک جایگزین ارزان قیمت، در دسترس و پاک را در کشور ایجاد کرده است که با نگاهی به شرایط و موقعیت جغرافیایی ایران که یکی از آفتابی ترین کشورهای دنیا است، انرژی خورشیدی یکی از بهترین انتخاب ها برای بسیاری از نقاط مختلف کشورمان می باشد.

این چراغ باصفحه خورشیدی که برروی پایه وستون آن تعبیه شده است روزها وهنگامیکه نوراست انرژی نور را درداخل باطری داخلی خود ذخیره نموده وشبها یازمانیکه هوا تاریک میشود بطوراتوماتیک  چراغ را روشن مینماید وبااین حساب شما باخرید آن یک چراغ تزئینی زیبای دایمی بدون هزینه تاآخر عمر درباغ یا حیاطتان خواهید داشت مناسب برای ویلا وباغ وحیاط ومحوطه های انبار یا کارخانه ومحل های برگزاری مجالس عروسی وتولد وجشن وغیره ومکان هایی که دسترسی به برق ندارند .

  • فقط یکبار نصب میکنید آنهم بدون نیاز به سیم کشی وخطر برق وسایر مشکلات وهزینه ها

  • لامپ خورشیدی با محفظه بزرگ نورانی ومحفظه وپایه پخش کننده نور

  • استفاده ازاین کالا برای هرمحیطی وهراستفاده کننده باسلیقه ای توصیه میشود    

استفاده از چراغ های خورشیدی مزایای زیادی  دارد

صرفه جویی در زمان : با استفاده از این چراغ ها دیگر نیازی به حفر کانال ، سیم کشی ، نصب و راه اندازی تابلو برق و …. نیست . این چراغ ها در کمترین زمان ممکن و به راحتی قابل نصب هستند

صرفه جویی در هزینه ها : با استفاده از این چراغ ها هزینه هایی از قبیل ، هزینه کابل ، تابلو برق ، حفاری کانال ، عایق بندی ، کابل گذاری و …. حذف می شود . هزینه اولیه چراغ خورشیدی بین ۱۰% تا ۲۰% بالاتر از سیستم های برقی معمولی است ولی با توجه به قیمت برق در ایران، این سرمایه گذاری اولیه، بین ۳ تا ۹ ماه استفاده، بازگشت دارد و تا ۱۵ الی ۲۰ سال بدون پرداخت هزینه برق، قابل استفاده خواهد بود

حفاظت از محیط زیست : با استفاده از چراغ های خورشیدی استفاده از منابع فسیلی کاهش یافته و به محیط زیست نیز آسیب کمتری می رسد

استفاده آسان : این چراغ ها دارای حالت اتوماتیک روشنایی در هنگام کم شدن نور محیط هستند . همچنین با توجه به عمر بالایی که دارند تقریباً نیاز به هیچ گونه شرایط نگهداری خاصی ندارند، به راحتی نصب شده و تا سال ها بدون هیچ هزینه ای، مورد استفاده قرار می گیرند.

با ما در تماس باشید

  • آدرس:شمال به جنوب اتوبان شهید باقری ، نبش 210 غربی (بابامحمدی) ،پلاک 186 ، واحد1 ارسال پیام در واتساپ : 09121504502
  • ایمیل: parviz4@gmail.com
  • تلفن: 77381217-77067550-77080511

آخرین اخبار

درباره ما

بازوي مشاوره جهت كارفرمايان و مديران ارشد جامعه مهندسي ايران