از موارد مصرف این کف‌پوش‌ها می‌توان به محل‌هایی اشاره داشت که بین دو محیط بیرونی و مسقف با شرایط کف متفاوت هستند و تردد در آنها بسیار زیاد است.

به خاطر خاصیت جذب آب و ضریب اصطکاک بالا، این کف‌پوش‌ها انتخاب مناسبی برای نصب در این ورودی‌ها هستند. این کار موجب خشک و تمیز ماندن سطوح شده و از لغزندگی سطح جلوگیری می‌کند. نمونه این کاربرد را در بیشتر ورودی‌های متروی تهران می‌توانید مشاهده کنید که شرکت ایمن کف‌پوش با ارائه و نصب کف‌پوش‌های آن توانست مزیت‌هایی از جمله جذب آب ناشی از تردد در مواقع بارندگی و جلوگیری از ورود آب به محیط مترو را فراهم آورد. همچنین در فصل‌های بارندگی می‌توان با قرار دادن این کف‌پوش‌ها که اصطکاک زیادی دارند و آب را از خود عبور می‌دهند بر روی سطح پله‌ها از لغزندگی این سطوح ، و مخصوصاً سطوحی که سنگ کارشده جلوگیری نمایند.
کف‌پوش نرم برای کارگران خطوط تولید کارخانه‌ها، از دیگر محل‌هایی است که این نوع کف‌پوش‌ها کاربرد به سزایی دارند. محل‌هایی از خطوط که ایجاب می‌کند کارگران  مدت زمان زیادی ایستاده باشند یا بنا به نوع کارشان تردد در مسیرهای کوتاه داشته باشند، از این نوع کف‌پوش‌ها می‌توانند برای زیر پای آنها استفاده کرد تا خستگی کمتری را حس کرده و از ایجاد درد در زانو و پاهای آنها بکاهد. همچنین خطر ابتلا به امراضی چون واریس پا را کاهش می‌دهد و سلامتی جسمانی کارگران را حفظ می‌کند.

https://www.blogfa.com/Desktop/Default.aspx?r=6580985

کلمات کلیدی :

با ما در تماس باشید

  • آدرس:شمال به جنوب اتوبان شهید باقری ، نبش 210 غربی (بابامحمدی) ،پلاک 186 ، واحد1 ارسال پیام در واتساپ : 09121504502
  • ایمیل: parviz4@gmail.com
  • تلفن: 77381217-77067550-77080511

آخرین اخبار

درباره ما

بازوي مشاوره جهت كارفرمايان و مديران ارشد جامعه مهندسي ايران