نرم افزار ژئوتکنیکی جهت آنالیز نتایج آزمایشات و تعیین ظرفیت باربری و نشست

نرم افزار Geolab 

مجموعه قدرتمندی است از ابزار های مختلف محاسباتی و اطلاعاتی در حوضه مهندسی خاک و پی بر اساس استاندارد ASTM.

این نرم افزار دارای بانک اطلاعاتی منسجم و کارآمدیست که امکان ذخیره و مدیریت کلیه پروژه های یک شرکت مهندسی مشاور را در قالب واحد خود فراهم میسازد. همچنین نتایج هر بخش از نرم افزار قابل استفاده در سایر بخش های آن میباشد. که این امر موجب پیشگیری از هر گونه عدم تطابق در بخش های مختلف آن میگردد. به طور نمونه پس از آنکه آزمایشهای مختلف روی نمونه های پروژه انجام گرفت. بخش خلاصه نتایج (Summary of Test Results) بطور خودکار اطلاعات را از بخشهای مختلف فرا میخواند.

فرم ها و Layout نرم افزار بگونه ای کاربرپسند (User friendly) طراحی گردیده که اولا کاربر در کوتاه ترین زمان و با حفظ دقت بتواند نتایج خام آزمایشگاه را وارد نرم افزار نماید. دوما از بروز هرگونه خطا و اشتباه درحد امکان جلوگیری گردد. در خروجی های نرم افزار نیز سعی گردیده علاه بر حفظ زیبایی جداول و منحنی ها، جامعیت و انطباق اطلاعات با استاندارد حفظ گردد. علاوه بر آن امکان تهیه خروجی آزمایشات مطابق فرمت هر شرکت یا سازمانی نیز وجود دارد.

GeoFault

نرم افزار GeoFault ابزاریست کارآمد و ساده جهت بررسی لرزه خیزی گسل ها و محاسبات مربوط به شتاب لرزه ای زلزله احتمالی هریک از گسلهای تهران بصورت تفکیکی و محاسبه شتاب مبنای طراحی هریک از آنها با توجه به مختصات سایت و فاصله آن از گسل.

این نرم افزار با مشخص نمودن محل سایت بر اساس مختصات جغرافیایی (Latitude & Longitude) و یا تعیین محل سایت از روی نقشه شهری با توجه به آدرس آن. جدول محاسبات لرزه خیزی و شتاب مبنای طراحی را محاسبه و در اختیار طراح سازه قرار میدهد.

همچنین نرم افزار قادر است محل سایت را روی نقشه های مختلف (مانند نقشه سازند های زمین شناسی، پهنه بندی مجاورت گسلها، ...) پیاده نموده و ناحیه مربوطه را بر اساس پهنه بندی نقشه به اطلاع کاربر برساند.

کلیه خروجی های نرم افزار مطابق با فرمت سازمان نظام مهندسی استان تهران تهیه شده است. لازم به ذکر است این نرم افزار با تعریف گسلها قابل استفاده در هر مکان و شهر و استانی میباشد.

 

کلمات کلیدی :

با ما در تماس باشید

  • آدرس:شمال به جنوب اتوبان شهید باقری ، نبش 210 غربی (بابامحمدی) ،پلاک 186 ، واحد1 ارسال پیام در واتساپ : 09121504502
  • ایمیل: parviz4@gmail.com
  • تلفن: 77381217-77067550-77080511

آخرین اخبار

درباره ما

بازوي مشاوره جهت كارفرمايان و مديران ارشد جامعه مهندسي ايران